Märka meest laupäeval, 23. mail, Ericssoni Meestehoius

Laupäeval, 23. mail toimub juba kahekümne kaheksandat korda SEB Maijooks, mis toob Tallinna Lauluväljakule taas arvukalt tublisid naisi, neidusid ja tütarlapsi. SEB Maijooksu osalejate arv läheneb sel aastal juba kolmeteistkümne tuhande osalejani.

Ericssoni Meestehoid SEB Maijooksul / Martin Ilustrumm, Postimees
Ericssoni Meestehoid SEB Maijooksul / Martin Ilustrumm, Postimees

Samal ajal, kui naised on rajal, töötab Lauluväljakul Ericssoni Meestehoid, kus meestele jagub tegemisi terveks päevaks.

Mehi kantseldavad ja hoiavad tegevuses Andresed ehk päevajuhid Andres Karu ja Andres Torm, kelle vedamisel leiab päeva jooksul aset mitmeid mänge erinevate koostööpartnerite auhindadele.

Nagu ikka, kohtume Meestehoius vanade tuttavate ja ka täiesti uute tegijatega. Taas on paigas Ericsson Meestehoiu salong, mida seekord peab Tradehouse, kelle juuksurid ja habemepiirajad aitavad meestel end muuta esinduslikumaks sel ajal, mil naised rajal liiguvad.

Huvilised saavad Meestehoius testida Eestis disainitud ja toodetud elektrilist minimootorratast EXO Neutrino, mis on efektse välimusega ja pakub vägagi särtsakat sõidukogemust. Vaata videot EXO Neutrino testsõitudest Hispaanias:

Meestehoid pakub endas mitmeid tegevusi ja atraktsioone, mis on sobilikud ka pisematele meestele – mida täpselt, seda tasub oma silmaga juba vaatama tulla! Unustada aga ei tohi seda, et meeste esmane ülesanne sel päeval on naistele kaasa elada ja neid ergutada. Seda me Ericssoni Meestehoius terve päeva vältel ka teeme!

Kohtumiseni Ericssoni Meestehoius ajavahemikul 10:00-15:00!

Vaata lähemalt:
Ericssoni Meestehoid
Võistluskeskuse skeem