Meestekuu 2016 algab viktoriiniga

  • Meestekuu „Märka meest!“ toimub kolmandat aastat, 1.-30. juunil.
  • Kampaania keskmeks on hariv viktoriin, mille auhindadeks Dotti Textiles pleedid (tekstiilikunstnik Reela Nigul) ja Kaun sussid (disainer Kärt Ojavee).
  • Igal nädalal retseptid meestele, artikkel mõne spordialaga alustamisest ning avatud populaarne tervisetest.

2014. aasta suvel kahe Tervishoiu Kõrgkooli vilistlase initsiatiivil alguse saanud vabatahtlik kampaania on ainuke omalaadne Eestis. Meestekuu on juuni ka sel aastal.

Käesoleva aasta kampaania keskmeks on lihtne ja hariv viie küsimusega viktoriin, mille käigus on võimalik meeste kohta midagi uut teada saada. Viktoriinis osalejate vahel loositakse välja Eesti oma disainerite käsitööd – Dotti pleede ja Kaun susse.

Osaleda saab Meestekuu kodulehel – www.meestekuu.ee

Meeste tervis endiselt kõige tähtsam

Juunikuus pöörame palju tähelepanu meeste tervisele: Koostöös toitumisnõustaja Hanna-Ly Sildvaga avaldame iga nädal lihtsaid kuid tervislikke toiduretsepte, mida iga mees oleks võimeline kodus järgi tegema. Iganädalane artiklitesari on pühendatud mõne spordialaga alustamisele – kuidas seda täpselt teha. Selgub, et takistusi ei olegi nii palju.

Jätkuvalt on avatud ülimalt populaarne urineerimishäirete test, mida on võimalik teha internetis – ipss.meestekuu.ee

Testi lõpus saab mees teada tulemuse ning soovituse vastavalt urineerimishäire raskusele. Kusemishäirete küsimustik on kõige olulisem uuring healoomulise eesnäärme suurenemise diagnoosimisel ja eriti ravivalikute tegemisel.

Meestekuu 2016
info@meestekuu.ee