King of Spades erektsioonihäire raviks

Kas peaksid arsti poole pöörduma? Kui kahtled, siis tee lihtne test erektsiooni hindamiseks (5 küsimust) ja saad kohe vastuse.

Alusta testi

TL;DR King of Spades ei ole mõeldud erektsioonihäire raviks ega erektsiooni parandamiseks. Tegemist on toidulisandiga, mis ei sisalda ühtegi toimeainet. Kui teil on probleeme erektsiooniga, siis palun pöörduge arsti vastuvõtule.

? Erektsioonihäire esinemisel pöördu arsti vastuvõtule Arstlikku Perenõuandlasse või Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikusse.

Mida teeb King of Spades

King of Spades on loodud toetama väga erilist härrasmehelikku elustiili ning sellest kirjutatakse pikemalt nende koduleheküljel. Midagi muud see toode tõenäoliselt ei tee. Toidulisandina ei ole tootjal mingit kohustust tõestada, et tootel ka mingi toime on (erinevalt ravimitest, mille puhul toime olemasolu on tõestatud kliiniliste uuringutega).

Kas see aitab leevendada erektsioonihäiret?

Ei. See toidulisand ei aita leevendada erektsioonihäiret. Kui teil on probleeme erektsiooniga, siis toidulisandite kasutamine erektsiooni parandamiseks üldiselt oodatud efekti (piisava jäikusega peenis) ei anna. Erandiks on vaimsed probleemid, mille puhul on platseebo mõnikord tõhus.  Probleemide puhul, mis puudutavad erektsiooni jäikust, palun pöördu kindlasti arsti vastuvõtule. Arst väljastab sulle selleks ette nähtud erektsioonihäire ravimi retsepti ning suure tõenäosusega probleem laheneb. Need ravimid ei ole tänapäeval enam kallid kuid nad on tõhusad.

Vaata erektsioonihäire ravimite hindu ja nimetusi Ravimiinfo.ee leheküljelt.

Erektsioonihäire ravimid on saadaval ainult apteegis ja ainult arsti retseptiga. Kõik muud tooted, mida sellisel eesmärgil kasutamiseks müüakse, tavaliselt ei aita probleemi lahendada.

? Erektsioonihäire esinemisel pöördu arsti vastuvõtule Arstlikku Perenõuandlasse või Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikusse.