Osale uuringus: Facebooki kasutamine, eluga ja paarisuhtega rahulolu, enesehinnang ning üksildus.

Kaks Tallinna Ülikooli psühholoogiatudengit Marianne Mitt ja Liis Teesaar kutsuvad Veebruari kuu jooksul osalema põnevas uuringus, mis uurib Facebooki kasutamist, eluga rahulolu ja muud elulist ja põnevat.

Selleks palutakse Teil vastata allolevale küsimustikule, mille täitmine võtab aega umbes 10 -15 minutit. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik ja anonüümne ning tulemusi kasutatakse vaid teaduslikel eesmärkidel ja üldistatud kujul. Palun püüdke vastata võimalikult ausalt.

Kuna uuritakse Facebooki kasutamise intensiivsust, siis oleks kohe ERITI ARMAS, kui oled nõus enda arvutisse, telefoni ja tahvelarvutisse alla laadima rakendused, mis mõõdavad Sinu Facebookis veedetud aega ning kasutama neid ühe nädala jooksul. See annaks uurimusele lisaväärtust ning saaksid ka ise selge pildi sellest, kui palju aega Sa reaalselt Facebookis veedad. Kui 7 päeva saab täis, tuleb kõikide rakenduste saadud tulemused kokku liita ning jagada 7-ga. Vastus näitabki seda, kui palju aega Sa keskmiselt ühes päevas Facebookis kulutad. Viited rakendustele ja nende kirjelduse leiad allolevalt lingilt.

Küsimustiku leiad siit.