Rehvid telli Internetist – 3 põhjust, miks seda teha

Kogu meie blogi on väga meeste tervise teemaline, kuid on veel temasid, mis on pigem meeste omad. E-kaubanduse Liidu uuringu andmetel tellivad näiteks autokaupu Internetist rohkem mehed 🙂

Väga loogiline autokaup, mida Internetist tellida on rehvid. Kohe selgitame miks.

Rehvid
Rehvid on kõige mõistlikum tellida Internetist.

E-poes on alati suurem valik

Kas sa kujutad ette, kui suur peaks olema füüsiline kauplus, kus on kohapeal olemas 5,000 või 10,000 rehvi – nii kõige soodsamaid kui ka kõige kallimaid premium brände? Internetipoes on see võimalik, füüsilises kaupluses mitte kunagi. Samuti ei suuda ükski tavaline pood pakkuda kõiki mõõte, sest mõndasid neist ostetakse üksikuid kordi mitme aasta jooksul.

Kui tead õiget rehvimõõtu, siis ei saa tootega eksida.

See on väga erinev näiteks riiete tellimisest, kus oleks vaja kindlasti riideid selga proovida. Rehvidega selliseid muresid ei ole, sest rehvi ei saa auto alla “proovida” ka füüsilises esinduses. Õige mõõt ning vastavalt kas suve- või talverehv ning ongi asi klaar.

Erinevalt tavapoest on Internetist tellides ka 14 päeva võimalik toodet tagastada.

Soodsamad hinnad

Internetipoed suudavad pakkuda rehvitöökodadest ja füüsilistest rehvipoodidest soodsamat hinda tänu sellele, et toodet ei pea endale lattu sisse võtma. Sellest hoolimata on tavapärased tarneajad Eestis 1-3 päeva.

Soovitame kõikidel tellida rehvid Rehvipood.eu e-poest.