Lahendused erektsioonihäirele

Koos arstiga leiate te lahenduse erektsioonihäirele. See võib olla:

Algpõhjuse ravi
Erektsioonihäire võib saada lahenduse, kui ravida seda põhjustavat haigust, muuta teiste haiguste raviskeemi või elustiili.

Ravimid, mis aitavad suurendada vere sissevoolu peenisesse, on kasutusel erektsioonihäire raviks. Vaata, kuidas ravimeid saada.

Vaakumpumba abil on võimalik suurendada verevoolu peenisesse. Peenise juurele asetatav pehme sulgurrõngas aitab erektsiooni hoida (ei tohi hoida kauem kui 30 minutit).

Psühholoogiline nõustamine võib olla kasulik, kui erektsioonihäiret põhjustab stress, depressioon või ärevus. Kui esineb suhteprobleeme partneriga, siis tasub kaaluda paariteraapiat. Soovitusi terapeudi osas võid küsida oma arstilt.

Kirurgiline sekkumine on samuti ravi võimalus, kuid enamasti ainult siis, kui muud lahendused ei tööta.

Tähelepanu!
Müügil on palju erinevaid toidulisandeid ja vitamiine, mida reklaamitakse kui erektsioonihäire ravimeid. Nende toodete kasutamine võib kahjustada tervist, isegi kui öeldakse, et need on „looduslikud“. Selleks, et oma tervist kaitsta, pea enne sellise vahendi kasutamist kindlasti nõu oma arstiga.

📌 Erektsioonihäire esinemisel pöördu arsti vastuvõtule Arstlikku Perenõuandlasse või Tartu Ülikooli Kliinikumi meestekliinikusse.

Vaata ka:

Rääkimine oma arstiga
Erinevad lahendused

Erektsioonihäire noorel mehel
Kust saada erektsioonihäire ravimeid (ja retsepti)
Missugused on erektsioonihäire ravimite peamised erinevused (UUS)