Meestekuu puhul koostasime lihtsa kuid huvitava viktoriini, et saaksid kontrollida oma mehi puudutavaid teadmisi. Osaleda võivad nii mehed kui naised! Samuti võid osalema kutsuda enda sõpru-tuttavaid. Loodame, et saad vähemalt ühe uue asja teada.

Head loosiõnne !

Auhinnad

dotti_pleed

Dotti on disainifirma, mille looja Reela Nigul on tekstiilikunstnikuna praktiseerinud nii Eestis kui ka Inglismaal. Sisustustekstiilini jõudis Reela Tartu Kõrgema Kunstikooli tekstiiliosakonna lõputööga, mille raames valmis esimene pleedide kollektsioon Dots.

Dotti sisustustekstiilid disainitakse Tartus ja kootakse Võrumaal. Kõik Dotti padjad ja pleedid sisaldavad meriino villa, on väga soojad ning kergesti hooldatavad.

Reela loodud pleedid on ringi rännanud erinevatel disaininäitustel Pariisis ja Londonis. Meie anname kaks pleedi auhinnaks.

Vaata lisaks: Dotti.ee ja Facebook

kaun_sussid

Kaun sussid Kaun on disainer Kärt Ojavee loodud 100% naturaalsest vildist lihtsad ja elegantsed sussid, mida on mugav kanda. Kauna kavandamisel silmas eelkõige mugavust ja lihtsust – põhjamaine disain sobib kandmiseks nii koju kui kontorisse.

Kaun sussid hea kingitus meestele.

Loosime välja neli paari Kaun susse.

Vaata lisaks: Kaun.ee ja Facebook

Viktoriin toimub 1.-30. juunil.
Susside loosimised toimuvad 9, 16, 23 ja 30. juunil. Pleedid loosime välja 30. juunil.

Võitjad kuulutame välja siin kodulehel.

Kaun sussid võitsid: Õnnela R. (09.06.), Oliver J. (16.06.), Sigrid T. (23.06.).